Улюблене 0
Укр

Двокамерний склопакет

Версія для друку

Зміст:

Склопакет є складовою віконної конструкції. Саме він забезпечує тепло- та шумоізоляцію приміщення. 
Склопакет — герметична конструкція зі скляних листів (2 і більше), герметично скріплених спеціальними дистанційними рамками. 
Рамки між склом виготовлені із пластику чи металу, містять абсорбент для поглинання вологи. Простір між склом заповнений сухим повітрям або інертним газом. Найчастіше використовується аргон, що характеризується більшою в'язкістю та меншою тепловіддачею аніж повітря. 
Віконний профіль може бути виготовлений із ПВХ, алюмінію, дерева, металопластику. 
За міжнародними стандартами при виготовленні склопакетів використовується скло завтовшки 4-8 мм, дистанційна рамка між ним складає 4-36 мм. 
Двокамерний склопакет складається із трьох шарів скла, двох дистанційних рамок між ними та двох повітряних камер. Стандартна формула двокамерного віконного склопакету 4-10-4-10-4, де 4 - товщина скла, а 10 - відстань між склом в мілімеметрах. На відміну від однокамерного склопакету, дві повітряні камери в 1,5 рази збільшують збереження тепла у приміщенні. Конденсат на таких вікнах може утворитись при температурі в -20°C. Для покращення тепло- та шумоізоляційних властивостей двокамерних склопакетів виробники часто комбінують товщину скла та відстань між ним. А поєднання різних типів скла при виготовленні двокамерного склопакету зможе захистити приміщення від сонця, механічних пошкоджень та бруду. Двокамерні склопакети найчастіше встановлюють у житлових будинках та приватних садибах. Вони енергоефективні, неважкі та доступні по вартості.
Скло для склопакетів буває:
- сонцезахисним
- ламінованим (тонованим)
- гартованим
- самоочисним.

Сонцезахисне скло відбиває та поглинати сонячні промені. У першому випадку на скло наносять тонкий шар металу, що захищає від впливу сонця. У другому випадку завдяки металевому напиленню скло поглинає випромінювання та забезпечує цим самим додаткову теплоізоляцію.
Ламіноване скло — це поєднання декількох шарів скла для надання йому більшої міцності та захисту приміщення від УФ-променів.
Гартоване скло є надміцним, при розбиванні не осипається та не має гострих сколів. Даний тип скла найчастіше використовується на панорамних віконних конструкціях, скляних фасадах офісних та торгівельних центрів у зв'язку з підвищеними вимогами безпеки.
Самоочисне скло має спеціальне покриття із оксиду титану. При взаємодії сонця та кисню, дрібні органічні забруднення на поверхні такого скла розкладаються. Після потрапляння дощу або води залишки легко змиваються та не залишають розводів. Такий тип скла доречний для важкодоступних скляних конструкцій.

Використання інформації можливе лише за умови розміщення посилання на джерело.
Зміст: