Улюблене 0
Укр

Керамограніт

Версія для друку

Зміст:

Керамограніт — це штучний матеріал, який виготовляється із двох типів глини, польового шпату (породотвірний мінерал класу силікатів), кварцового піску та барвників. З отриманої суміші формують панелі, пресують їх та обпалюють при високій температурі. Фактично процес виробництва керамограніту нагадує утворення природніх порід каменю, тому даний оздоблювальний матеріал володіє надзвичайною міцністю та стійкістю до стирання та пошкодження.
Керамогранітні плити встановлюються на вентильований навісний фасад поверх каркасу з утепленням за допомогою спеціальних гачкових кріплень. Також керамограніт кріпиться на фасад за допомогою спеціальних клеїв з попередньою обробкою стін штукатуркою та їх вирівнюванням. Розмір, фактура та забарвлення керамогранітних плит буває найрізноманітнішим. Розміри від 7,5 см на 7,5 см до 120 на 180 см, товщина від 0,7 см до 3 см.
Залежно від фактури керамограніт буває полірованим, напівполірованим, неполірованим, рельєфним (мозаїчним) та мати антиковзку поверхню. Під час полірування знімається поверхневий шар матеріалу з подальшим його поліруванням, нанесенням емалі та випалюванням. Рельєф керамограніту потребує нанесення на нього ще перед випалювання спеціальної смальти, — кольорового непрозорого скла.
Керамограніт є міцним, довговічним, відмінним теплоізоляційним матеріалом для оздоблення фасадів будинків. Він стійкий до перепаду температур, механічних пошкоджень, вологи. Йому не страшні будь-які хімічні сполуки, грибки або цвіль. Монтаж керамограніту не надто складний. До недоліків відносять високу вагу самого матеріалу (тому його найчастіше використовують для обробки фундаментів та цоколів) та висока вартість самого керамограніту, котра залежить зазвичай від складу керамогранітних плит, країни виробника та зовнішнього вигляду.

Використання інформації можливе лише за умови розміщення посилання на джерело.
Зміст: