Улюблене 0
Укр

Угода з користувачем

Версія для друку

Умови використання сайту

Зміст:

Ця Угода з Користувачем (надалі “Угода”) є юридично зобов'язуючою угодою між Вами (надалі – «Користувач») і ТОВ “Радар Естейт” (далі — “Адміністратор”), яка регулює користування Вами сервісом вебсайту https://ren.ua (далі - “Сервіс”),
“Користувач” - це особа, яка використовує Сервіс для особистих потреб, а також для оцінки наших послуг або з метою отримати інформацію. 
Використання Вами Сервісу означає Вашу згоду з усіма умовами, викладеними в цій Угоді.

Стаття 1. Введення

1. Ці умови регулюють правові відносини між Адміністратором та Користувачем (Користувачами) і частково включають положення Політики конфіденційності Адміністратора.
Візьміть до уваги, що ці положення містять умови, які забороняють, обмежують і виключають відповідальність Адміністратора.
2. Адміністратор і Користувач спільно можуть згадуватись далі як Сторони.
Будь ласка, уважно прочитайте ці умови. 

Стаття 2. Загальні умови

1. Будь-яке посилання цієї Угоди на однину включає множину і навпаки, будь-яке посилання на осіб включає як фізичних, так і юридичних осіб, а будь-яке посилання на стать включає іншу стать.
2. Будь-яка нумерація розділів, включена в умови цієї Угоди, була вставлена тільки для зручності і не повинна братися до уваги при інтерпретації умов.
3. Якщо будь-яке положення цієї Угоди прямо суперечить законодавству України, то таке положення буде видалене з цієї Угоди, лише в тій частині, що спричиняє конфлікт із законодавством, не скасовуючи можливості застосування решти частин цієї Угоди. 

Стаття 3. Особливості Угоди

1.    Особи, які використовують Сервіс з будь-якою метою, зобов'язуються дотримуватися умов цієї Угоди. 
2.    Якщо Користувач не згоден з усіма умовами цієї Угоди або не може дотримуватися цих умов, він повинен негайно припинити використання Сервісу.
3.    Для отримання доступу та перегляду цього вебсайту не існує обов'язкового мінімального віку; однак, ми радимо, щоб кожен, хто не досяг 18-річного віку, отримав батьківську згоду на використання наших послуг та на подання інформації про кредитну картку під час розміщення замовлення. Ми рекомендуємо, щоб батьки та опікуни контролювали використання вебсайту своїми дітьми. 
4.    Користувач погоджується з тим, що всі опубліковані тут положення і умови є обов'язковими для нього.
5.    Адміністратор залишає за собою право відмовити Користувачу в наданні Сервісу без будь-яких причин.

Стаття 4. Зміни та виправлення 

1. Адміністратор залишає за собою право на свій розсуд змінювати будь-які критерії або інформацію, що викладені в цій Угоді без попереднього повідомлення.
2. Користувач зобов'язується перевіряти і знайомитися зі змінами в інформації, представленої Адміністратором на вебсайті https://ren.ua, і у зв'язку з цим Користувач зобов'язується перевіряти дану Угоду для своєчасного виявлення будь-яких змін в ній.

Стаття 5. Програмне забезпечення. 

Застереження про обмеження відповідальності стосовно Сервісу і Адміністратора
1. Щоб уникнути сумнівів, посилання на Сервіс, використане в цій Угоді, охоплює посилання на:
- вихідний код Сервісу;
- виконання коду Сервісу;
- математичні та інші алгоритми, які використовуються в Сервісі;
- дизайн і функціональність інтерфейсу;
- назва Сервісу;
- дизайн логотипу, покликаного служити відмінною ознакою Сервісу;
- бази даних, створені в процесі використання Сервісу (незалежно від особи, яка обрала інформацію для побудови таких баз даних).
2. Користувач зобов’язується використовувати Сервіс відповідно до його цільового призначення.

Стаття 6. Доступ до Сервісу, форс-мажор

1. Адміністратор докладає всіх розумних зусиль для забезпечення безперервного і постійного використання Сервісу. Адміністратор не гарантує і не може гарантувати сумісність Сервісу з будь-якими конкретними операційними системами, веб переглядачами, мобільними телефонами або мобільними операційними системами. 
2. Провайдери, власники операційних систем, мережеві оператори можуть змінювати, розширювати, розробляти або припиняти свої послуги в будь-який час без попереднього повідомлення, і відповідно, Адміністратор має право змінювати, покращувати, розробляти або припиняти використання  Користувачем Сервісу без повідомлення.
3. Адміністратор докладає всіх зусиль для надання Користувачеві попереднього повідомлення про будь-які зміни, тимчасове зупинення надання послуг і прагне мінімізувати тривалість такого зупинення, наскільки це практично можливо.
4. Адміністратор надає Сервіс виключно через World Wide Web (мережу Інтернет) і вимагає, щоб у Користувача було обладнання і доступ в Інтернет, необхідні для доступу до вебсайту https://ren.ua. 
5. Користувач несе відповідальність за обслуговування його комп'ютерного обладнання, програмного забезпечення та будь-якого доступу в Інтернет. Адміністратор не несе відповідальності за будь-які проблеми або зобов'язання, пов'язані з комп'ютером Користувача або доступом до Інтернету або пов'язані з ним, включаючи, без обмежень, будь-яку вірусну або подібну проблему, пов'язану з використанням послуг, що використовують комп'ютер і Інтернет Користувача. 
6. Послуги призначені виключно для надання їх особам у віці 18 років і старше.
7. Адміністратор не несе відповідальності за будь-яку затримку або невиконання будь-якої частини цієї Угоди тією мірою, в якій така затримка або невиконання виникають з будь-якої причини, що знаходиться поза його контролем, таких, як військові дії або тероризм, пожежі, шторми, повені, епідемії, пандемії, несприятливі погодні явища або події природи, заворушення, страйки, ембарго, комп'ютерні віруси, несанкціонований доступ, відмова системи, відмова або технічні труднощі з програмним забезпеченням, обладнанням, час простою апаратного і програмного забезпечення, незвичайні обсяги трафіку, відмова ліній зв'язку, проблеми з телефоном або іншими засобами зв’язку, крадіжки, урядові обмеження, обмінні або ринкові рішення і відмова від комунальних послуг; в разі будь-якої форс-мажорної події Адміністратор докладає всіх зусиль, щоб якомога швидше відновити надання своїх Послуг, обов'язків і зобов'язань за цією Угодою.

Стаття 7. Обмеження відповідальності Адміністратора

1. Користувач укладає цю Угоду та підтверджує, що ризик використання Сервісу несе виключно Користувач. 
2. Адміністратор не гарантує, що:
●    Сервіс не має (або буде мати) будь-які недоліки або помилки;
●    Сервіс відповідає (або буде відповідати) будь-яким критеріям (або забезпечить будь-які результати), що не були прямо вказані в цій Угоді;
●    Користування Сервісом буде залишатися безперебійним або без помилок. 
3. Користувач погоджується з тим, що Сервіс надається на умовах «як є» і «як доступно» без будь-яких гарантій та не надається відповідно до індивідуальних вимог Користувача.
Користувач зобов'язаний запобігати заподіянню Адміністратору будь-яких збитків і зобов'язується докласти всіх зусиль для мінімізації ризиків виникнення таких збитків.
4. Адміністратор не несе відповідальності за будь-які збитки або відповідальність будь-якого характеру, що виникають внаслідок використання чи неможливості використання Сервісу Користувач.
Крім того, Адміністратор не гарантує, що робота Сервісу буде безперебійною і безпомилковою на обладнанні Користувача.
У випадку будь-яких судових розглядів між Адміністратором та Користувачем, сторона, що виграла судовий процес, має право стягнути свої судові витрати, понесені нею при реалізації своїх прав.
5. Адміністратор не несе відповідальності за будь-які збитки, включаючи, але не обмежуючись, прямими, непрямими, штрафами або випадковими збитками, втратою даних або інших нематеріальних активів або витрат на придбання товарів і послуг, що виникають внаслідок використання чи неможливості використання або несанкціонованого використання Сервісу.
У будь-який момент відповідальність Адміністратора щодо Користувача обмежується розміром реальних збитків, які не перевищують суму платежів, зроблених Користувачем за використання Сервісу.
 Обмеження відповідальності, що міститься в цьому пункті, належать до будь-яких збитків, викликаних непрацездатністю, помилкою, халатністю, перериванням, видаленням, затримкою в роботі або передачі даних, комп'ютерним вірусом, відмовою лінії зв'язку, крадіжкою або знищенням, або несанкціонованим доступом, зміною або використанням записів, викликаних порушенням Угоди, протиправними діями, або іншими причинами. Користувач окремо підтверджує, що Адміністратор не несе відповідальності за такі, що дискредитують, образливі або незаконні дії третіх осіб, абонентів або інших користувачів, і ризик збитків від вищевказаного повністю несе кожен користувач особисто.
6. Ні в якому разі Адміністратор, особа або організація, які беруть участь у створенні, виробництві або поширенні Сервісу та/або будь-яких матеріалів, отриманих за допомогою Сервісу, не несуть відповідальності за прямі, непрямі, випадкові, особливі або супутні збитки (в тому числі, але не обмежуючись, втрату прибутку або збитки в ході торгів), що випливають з використання або неможливості використання Сервісу. Користувач підтверджує, що положення цього пункту поширюються на весь контент, наданий в результаті використання Сервісу.
Адміністратор не підтверджує і не несе відповідальності за точність або надійність будь-яких висновків, рекомендацій чи заяв, наданих в результаті використання Сервісу, а також за образливі, наклепницькі або непристойні публікації на форумах, пов'язані якимось чином з Сервісом і здійснені особою, яка не є уповноваженим представником Адміністратора, які діяли на той момент в цій якості. 
7. Ні в якому разі Адміністратор не несе відповідальності за збитки і втрати, викликані довірою Користувача до інформації, яка була отримана за допомогою контенту. Користувач несе відповідальність за оцінку точності, повноти та корисності будь-якої інформації, висновків, рекомендацій або іншого контенту, доступного в результаті використання Сервісу.

Стаття 8. Користування Сервісом

1. Користувач визнає і розуміє, що Адміністратор виступає як платформа, яка надає можливість Користувачу отримати послуги та/або інформацію. Користувач визнає, що Адміністратор не несе ніякої відповідальності за переданий контент і не несе відповідальність за контент, який повинен бути у Користувача. Користувач повинен дотримуватися всіх відповідних законодавчих та нормативних актів, що застосовуються в юрисдикції надання послуг.
2. Користувач не повинен робити або допускати того, що могло б призвести прямо або побічно до будь-якого порушення прав Адміністратора або порушення Користувачем будь-яких вимог або положень будь-якого чинного законодавства, правил. В разі недотримання цієї вимоги Користувач не може пред'явити до Адміністратора жодних претензій (включаючи вимоги про повернення коштів, компенсації або відшкодування збитків). 
Користувач зобов'язаний відшкодувати збиток Адміністратору щодо будь-якого штрафу, накладеного на Адміністратора або будь-якої шкоди, заподіяної Адміністратору внаслідок будь-якої дії чи бездіяльності Користувача. При повідомленні про будь-який такий штраф або збиток Користувач погоджується негайно виплатити суму такого штрафу або збитку Адміністратору. На будь-яку суму, яка не виплачена Адміністратору протягом 24 годин з моменту повідомлення про це, нараховуються відсотки в розмірі 15,5% річних.
3. Користувач не може використовувати або свідомо дозволяти іншим особам користуватися Сервісом для будь-яких цілей, які можуть завдати шкоди репутації Адміністратора та/або Сервісу.
4. Користувач погоджується з тим, що будь-яка інформація, яку він надає Адміністратору у зв'язку з використанням Сервісу, є правдивою, повною і точною.
Користувач зобов’язується оперативно оновлювати таку інформацію, щоб зберегти її актуальною, правильною та повною. 
5. Користувачу заборонено публікувати в мережі Інтернет інформацію, отриману на Сервісі без прямого посилання на Сервіс. На кожній сторінці, де публікується така інформація, посилання повинно бути чітко видимим для осіб, які користуються таким джерелом.
6. Використання та/або планування використання інформації, отриманої на Сервісі для ведення господарської діяльності, тобто для комерційних цілей, можливе лише за отримання письмової згоди Адміністратора.
7. Заборонено використовувати автоматизовані скрипти для збору інформації або для іншого роду взаємодії з об'єктами Сервісу, якщо метою такого збору чи взаємодії є використання інформації для наповнення, або покращення вебсайтів, програмних чи мобільних додатків, основною метою яких є відображення інформації про нерухомість, або рекламування об'єктів нерухомого майна.

Стаття 9. Реєстрація та безпека

1. Для використання Сервісу Користувач може не проходити реєстрацію облікового запису («реєстрація Користувача), але в такій ситуації використання Сервісу може бути обмеженим. Для повного використання можливостей Сервісу рекомендуємо зареєструватися та створити обліковий запис Користувача.
2. Для використання всіх функцій Сервісу, Користувач повинен завершити процес реєстрації та повинен надати Адміністратору актуальну, повну і точну інформацію та здійснити купівлю будь-якого пакету послуг, представлених на вебсайті https://ren.ua. Ненадання точної і повної інформації при реєстрації може привести до обмеження доступу до Сервісу. Користувачі несуть відповідальність за збереження своїх логінів і паролів.
Користувач несе повну відповідальність за будь-які дії, які відбуваються під його обліковим записом.
Користувач несе повну відповідальність за стан рахунку, а саме — оплату всіх зборів з його рахунку, незалежно від того, чи були ці витрати понесені Користувачем або іншою особою з використанням облікового запису Користувача: санкціоновано або не санкціоновано, навмисно чи ненавмисно, або в результаті дії вірусу чи порушення безпеки.
У разі, якщо будь-яка інша особа бажає подати скаргу про те, що Користувач використовував Сервіс будь-яким чином, який порушує права такої особи або права іншої особи, заявник повинен надати Адміністратору письмове повідомлення, в якому вказується:
І. Повні імена та адреса заявника;
II. Письмовий або електронний підпис заявника;
III. Яке право особи, закон, імовірно, було порушено;
IV. Опис можливого порушення;
V. Необхідні заходи щодо виправлення становища;
VI. Телефонні і електронні контактні дані, якщо такі є, заявника;
VII. Вказівка про те, що заявник діє сумлінно.
Будь-яка особа, яка подає до Адміністратора повідомлення про незаконну діяльність Користувача, знаючи, що вона істотно спотворює факти, несе відповідальність за шкоду, спричинену протиправним тимчасовим зупиненням або деактивацією Сервісу. Користувач визнає і погоджується, що Адміністратор не несе відповідальності перед Користувачем або іншою особою за шкоду або інші зобов'язання, що виникли в результаті неправомірного зупинення або деактивації послуг у відповідь на будь-яке таке повідомлення.
3. Користувач не має права передавати свій обліковий запис іншій особі без письмової згоди Адміністратора. Нова особа несе відповідальність за оновлення всіх деталей облікового запису Користувача. 
4. Користувач зобов'язаний внести відповідні зміни у свій обліковий запис у разі зміни адреси електронної пошти, номера мобільного телефону. 
У разі, якщо система не відповідає на запит про зміну даних Користувача, він зобов'язаний пройти процедуру перереєстрації, при цьому обов'язково повідомивши про таку перереєстрацію Адміністратора. 
5. Користувач далі погоджується з тим, що, якщо будь-яка особа, від імені Користувача або поза його волею, здійснить перереєстрацію і/або зробить зміну пароля, то Користувач погоджується з тим, що Адміністратор не несе відповідальності за будь-які збитки або порушення конфіденційності, безпеки, що випливають з цього, включаючи, але не обмежуючись ними, коли неавторизовані особи отримали доступ до облікового запису електронної пошти Користувача або до його телефону.

Стаття 10. Конфіденційність

1. Адміністратор не буде перехоплювати, контролювати, копіювати або розкривати будь-які повідомлення, що стосуються Користувача, або особисту інформацію про Користувача, крім як при звичайному використанні Сервісу без попереднього дозволу Користувача. Розкриття даних Користувача може статися тільки на підставі чинного законодавства України.
Користувач погоджується з тим, що Адміністратор може отримати доступ до його облікового запису для цілей, описаних вище, без повідомлення про це Користувача та для відповіді на технічні питання, і що Адміністратор може час від часу зв'язуватися з Користувачем для повідомлення його про будь-які оновлення, повідомлення або іншу інформацію.
2. Користувач погоджується з тим, що Адміністратор може використовувати дані Користувача для статистичних та аналітичних цілей. Надаючи свої послуги, Адміністратор використовує службу Google Analytics. При використанні цієї служби, Адміністратор не обробляє і не надає будь-які дані, що дозволяють будь-якій третій стороні ідентифікувати окремих осіб. Беручи ці терміни, Користувач погоджується з тим, що Адміністратор може використовувати персоналізовані дані для цілей аналітики, викладених вище.
3. Користувач погоджується з тим, що він не повинен порушувати закони про конфіденційність, правила тощо, пов'язані із захистом персональної  інформації кінцевих користувачів, включаючи, але не обмежуючись, імена, поштові адреси, адреси електронної пошти, стаціонарні і мобільні номери телефонів і не буде передавати та зберігати особисту інформацію кінцевих користувачів третім особам без вираженої явної згоди таких користувачів.
4. Якщо персональні дані будь-якого суб'єкта члена ЄС передаються Адміністратору в державі, яка не є членом ЄС, Адміністратор зобов'язується забезпечити технічні та організаційні заходи безпеки, що забезпечують рівень захисту, відповідний представленим ризикам, шляхом обробки таких даних і для захисту таких даних від випадкового або незаконного знищення, випадкових втрат, змін, несанкціонованого розкриття або доступу або будь-якої іншої незаконної форми обробки.

Стаття 11. Гарантії і зобов'язання Користувача

1. Користувач гарантує, що:
    - він буде дотримуватись усіх законів, положень, вимог або кодексів, які можуть застосовуватися в юрисдикції надання послуг;
    - він не буде здійснювати будь-які шахрайські дії за допомогою або у зв'язку з будь-якою послугою.

Стаття 12. Порушення

1. Якщо Користувач порушує будь-які з умов цієї Угоди, то Адміністратор має право, зокрема, на розірвання угоди з Користувачем, тимчасово зупиняти або припиняти підтримку Сервісу для порушника, тимчасово зупиняти дію цієї Угоди, видаляти облікові записи Користувача, пред'являти позов до Користувача, вимагати відшкодування збитків, що виникли в результаті такого порушення.

Стаття 13. Загальні

1. Нездатність кожної зі сторін здійснювати будь-яке право, передбачене тут, не буде вважатися відмовою від будь-яких додаткових прав за цією Угодою. 
Умови, що містяться в цій Угоді, залишаються в силі після припинення користування Послугами.

Стаття 14. Інформація про Адміністратора

1.    Назва і правовий статус: 
Товариство з обмеженою відповідальністю «Радар Естейт», код ЄДРПОУ 42148209, юридична адреса - Україна, 79026, м. Львів, вул. Академіка Лазаренка, 4.. 

Стаття 15. Авторські права

1. Усі без виключення авторські права на Сервіс належать Адміністратору на праві власності та захищені законом.
Користувач не може прямо або побічно реконструювати, декомпілювати, аналізувати або іншим чином намагатися встановити вихідний код або основні ідеї або алгоритми Сервісу. Користувач визнає, що Адміністратор має право власності на кожну з програм, програмне забезпечення, інтелектуальну власність і будь-які її частини або копії, а також всі права на них. 
Деяка інформація, що розміщена на Сервісі, ґрунтується на загальнодоступній інформації та даних з відкритих джерел, зокрема:
єдиний державний вебпортал відкритих даних https://data.gov.ua/, офіційний вебсайт державної архітектурно-будівельної інспекції https://dabi.gov.ua/,  портал єдиної державної електронної системи у сфері будівництва https://e-construction.gov.ua/,  публічна кадастрова карта України https://map.land.gov.ua/, https://map.land.gov.ua/, веб-сайт департаменту містобудування та архітектури м.Київ https://kga.gov.ua/, містобудівний кадастр м. Львова https://mbk.city-adm.lviv.ua/, веб-сайт департаменту архітектури та містобудування Одеської міської ради http://ombk.odessa.ua/ua/, офіційний сайт Харківської міської ради,
міського голови, виконавчого комітету https://www.city.kharkov.ua/, портал відкритих даних Дніпровської міської ради https://opendata.dniprorada.gov.ua/, веб-сайт управління архітектури, дизайну та містобудівної діяльності Івано-Франківської міської ради https://dma.if.ua/, та інших.
2. Деякі частини Сервісу містять картографічні дані або продукти OpenStreetMap (https://www.openstreetmap.org). Продукція OpenStreetMap регулюється не наведеними вище положеннями Угоди з Користувачем, а положеннями та умовами, які наведено на сайті OpenStreetMap, за посиланням https://www.openstreetmap.org/copyright/uk. Дані OpenStreetMap є інтелектуальною власністю учасників проєкту OpenStreetMap і захищені ліцензією Open Data Commons Open Database License (ODbL) (https://opendatacommons.org/licenses/odbl/). 
Будь-які права на ті чи інші фрагменти даних OpenStreetMap надано за ліцензією на вміст баз даних: https://opendatacommons.org/licenses/dbcl/1-0/.
3. Адміністратор надає Користувачу обмежену, персональну, невиключну і відкличну ліцензію на використання послуг і будь-яких матеріалів або інформації, отриманих на вебсайті https://ren.ua. Матеріали і будь-яка інформація, що надаються в рамках послуг або на вебсайті https://ren.ua, Користувач може використовувати тільки для особистого використання, за винятком випадків, коли Користувач отримав письмовий дозвіл Адміністратора на їх використання в інших цілях.
4. Використання послуг не дає Користувачу права матеріальної або інтелектуальної власності на використовувані послуги або матеріали.

Стаття 16. Право, що застосовується

1. Ці положення та умови регулюються, тлумачаться відповідно до законодавства України.
Ці положення та умови складають повну Угоду між Адміністратором та Користувачем.

Стаття 17. Контактна інформація

Якщо в Користувача є питання, запити або він хоче запросити дозвіл на використання будь-якої частини Сервісу, він може зв'язатися з нами за такою адресою, за якою повинні бути подані будь-які юридичні повідомлення або документи:

Товариство з обмеженою відповідальністю «Радар Естейт»
Вебсайт: https://ren.ua
Адреса електронної пошти: info@radar.estate

Використання інформації можливе лише за умови розміщення посилання на джерело.
Зміст: